KS Gwardia Wrocław
KS Gwardia Wrocław

KS Gwardia Wrocław

 
7Pozycja
45Punkty
Mecze
26Rozegrane
16Wygrane
10Przegrane
Sety
58Wygrane
45Przegrane
Punkty
2354Wygrane
2289Przegrane
 
8Pozycja
Mecze
33Rozegrane
16Wygrane
17Przegrane
Sety
66Wygrane
66Przegrane
Punkty
2955Wygrane
2952Przegrane

Wykresy

:)
 

Buskowianka Kielce

3:2
Set 1   23 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 22
Set 5   15 : 8

29.09.2018, 17:00

 

MKS Ślepsk Suwałki

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 17
Set 4   23 : 25

06.10.2018, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 19

09.10.2018, 18:30

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

3:1
Set 1   20 : 25
Set 2   27 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 22

13.10.2018, 18:00

 

Tauron AZS Częstochowa

3:1
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   38 : 36
Set 4   25 : 19

20.10.2018, 17:00

 

KPS Siedlce

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   37 : 35
Set 3   25 : 23

27.10.2018, 18:00

 

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

1:3
Set 1   19 : 25
Set 2   11 : 25
Set 3   31 : 29
Set 4   20 : 25

03.11.2018, 17:00

 

STS Olimpia Sulęcin

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 16

10.11.2018, 18:00

 

APP Krispol Września

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 19
Set 4   23 : 25
Set 5   12 : 15

14.11.2018, 18:00

 

UKS Mickiewicz Kluczbork

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 18

17.11.2018, 18:00

 

AZS AGH Kraków

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 19
Set 3   22 : 25
Set 4   23 : 25

24.11.2018, 15:00

 

MCKiS Jaworzno

1:3
Set 1   24 : 26
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   18 : 25

01.12.2018, 18:00

 

Stal Nysa

1:3
Set 1   13 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   23 : 25
Set 4   22 : 25

05.12.2018, 18:00

 

Buskowianka Kielce

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 20
Set 3   27 : 25

08.12.2018, 18:00

 

MKS Ślepsk Suwałki

3:1
Set 1   24 : 26
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 12

13.12.2018, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:2
Set 1   25 : 19
Set 2   26 : 24
Set 3   16 : 25
Set 4   21 : 25
Set 5   15 : 13

22.12.2018, 18:00

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   20 : 25

05.01.2019, 17:00

 

Tauron AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 15

12.01.2019, 18:00

 

KPS Siedlce

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   13 : 25

16.01.2019, 18:00

 

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   21 : 25

22.01.2019, 18:30

 

STS Olimpia Sulęcin

3:2
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 18
Set 4   20 : 25
Set 5   16 : 14

26.01.2019, 17:00

 

APP Krispol Września

3:2
Set 1   25 : 23
Set 2   13 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   18 : 25
Set 5   15 : 13

02.03.2019, 18:30

 

UKS Mickiewicz Kluczbork

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 16
Set 4   26 : 24

02.02.2019, 18:00

 

AZS AGH Kraków

3:2
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   23 : 25
Set 4   26 : 24
Set 5   15 : 10

09.02.2019, 18:00

 

MCKiS Jaworzno

2:3
Set 1   25 : 23
Set 2   21 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 23
Set 5   24 : 26

16.02.2019, 16:00

 

Stal Nysa

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 20

21.02.2019, 18:30

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Błażej Szymeczko środkowy
2 Bartłomiej Dzikowicz Libero
4 Dawid Obrempalski środkowy
5 Łukasz Lubaczewski Przyjmujący
7 Maciej Naliwajko Przyjmujący
8 Łukasz Sternik Rozgrywający
9 Daniel Fijałka Przyjmujący
11 Jakub Nowosielski Rozgrywający
12 Kamil Maruszczyk Przyjmujący
13 Arkadiusz Olczyk środkowy
14 Michał Superlak Atakujący
16 Jędrzej Kaźmierczak środkowy
16 Filip Florek środkowy
17 Filip Lebioda Libero
18 Mateusz Śnieżek Atakujący

Hala sportowa

Hala Gwardii Wrocław

ul. Krupnicza 15, Wrocław

Liczba miejsc siedziących: 350

Informacje

Nazwa drużyny: KS Gwardia Wrocław
Adres: ul. Krupnicza 15, Wrocław
www: http://www.gwardiawroclaw.pl
e-mail: klub@gwardia.pl

Prezes Klubu: Sylwia Szymańska
Prezes sekcji siatkarskiej: Piotr Lebioda

Menedżer drużyny: Łukasz Tobys


Marketing i Media: Maciej Piasecki
Fotograf: Aleksandra Twardowska

 

Statystyk: Stanisław Szewczyk
Fizjoterapeuta: Filip Zając
Trener przygotowania motorycznego: Mateusz Śnieżek
Trener przygotowania mentalnego: Radosław Wyrzykowski

SZTAB

Pierwszy trener: Leszek Mazur
Drugi trener: Radosław Wyrzykowski


Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij