Autor:KP/BBTS Bielsko-Biała, fot. BBTS Bielsko-Biała
  11.04.2019 godz. 11:05  |   0

Ostatni akord sezonu

Przed drużyną BBTS Bielsko-Biała ostatni akord sezonu - rywalizacja z Exact Systems Norwid Częstochowa o piąte miejsce na koniec sezonu. Dzisiaj bielszczanie rozegrają drugi mecz o 5. lokatę.

Częstochowianie w II rundzie play off pokonali Gwardię Wrocław. Oba mecze znalazły swoje rozstrzygnięcie dopiero w piątych setach. Z kolei bielscy zawodnicy odnieśli dwa tryumfy z KPS Siedlce, pozwalając rywalom jedynie na wygranie jednego seta w dwóch meczach.

Podczas pierwszego meczu o 5. miejsce w Częstochowie ze zwycięstwa cieszyli się podopieczni Pawła Gradowskiego 3:1. Zawodnicy nie ukrywają, że w czwartek chcą już zakończyć sezon.

- Ciężko gra się takie mecze, ponieważ straciliśmy szanse na grę o medale. Nie oszukujmy się, że rywalizacja o 5. lokatę nie jest bardzo ekscytująca. Niemniej trzeba rozegrać spotkania do końca i walczyć o możliwie najwyższą lokatę. Mam nadzieję, że w czwartek  to będzie ostatni mecz w tym sezonie  - powiedział Bartosz Firszt.

Program i wyniki meczów II rundy fazy play off
O 5. miejsce
6.04 Exact System Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (26:24, 20:25, 21:25, 24:26), MVP: Oleg Krikun
11.04 (godz. 18.00) BBTS Bielsko-Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa
*12.04 (godz. 18.00) BBTS Bielsko-Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa

*Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Mecze oznaczone gwiazdką zostały podane jako ewentualne.