Mecze

Tauron AZS Częstochowa vs UKS Mickiewicz Kluczbork


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-out
Numer meczu:N-3
Liczba widzów:950
 
Sędzia pierwszy:Bartłomiej Adamczyk
Sędzia drugi:Adam Mituta
Kwalifikator:Ryszard Dietrich
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Sportowa Częstochowa
Adres:ul. Żużlowa 4
Miasto:Częstochowa
Liczba miejsc siedzących w hali:6800
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:1818:250:1
200:2519:250:2
300:2618:250:3
Łącznie01:0955:750:3
 

Tauron AZS Częstochowa

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Aleksander Nedeljković 345410010,0000000,00620116,6731,00
5Patryk Walczak **00000,0010000,0000000,0000,00
6Dawid Murek 56126020,001406535,711013220,0000,00
8Krzysztof Bieńkowski 4504010,0000000,0011000,0000,00
11Hubert Mańko **455100,331727317,651213325,0010,33
13Piotr Macheta (L)*00000,0010100,0000000,0000,00
14Mikołaj Szewczyk 2376221,0081500,001512533,3300,00
15Krzysztof Rykała *01000,0000000,0000000,0000,00
17Rafał Prokopczuk *634010,0000000,00421125,0021,00
18Maciej Borris 61217000,0000000,00200150,0000,00
19Bruno Romanutti 123914040,0010100,002513936,0000,00
21Jakub Bik (L)***00000,001827527,7800000,0000,00
Łącznie     31573111,00605271321,67759122229,3362,00

UKS Mickiewicz Kluczbork

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Jędrzej Brożyniak 00000,0000000,0000000,0000,00
2Maciej Polański 434411020,0000000,00700457,1400,00
4Kacper Popik 545513240,6700000,00410250,0010,33
6Dominik Miarka 00000,0000000,0000000,0000,00
7Maciej Kowalonek 323812110,331614743,751440642,8610,33
8Konrad Mucha 16172010,0000000,00510360,0041,33
9Adam Parcej 00000,0000000,0000000,0000,00
10Gracjan Sachnik (L)***00000,001411428,5700000,0000,00
11Piotr Jedliński ***06000,0000000,0010000,0000,00
12Mateusz Frąc 2121312020,0000000,001823950,0041,33
14Artur Pasiński 6561217230,671613425,002003840,0020,67
16Paweł Stysiał (L)***00000,0000000,0000000,0000,00
17Jędrzej Maćkowiak 00000,0000000,0000000,0000,00
19Patryk Napiórkowski *00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     49735131,6746381532,6169863246,38124,00

Newsletter

partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij