Mecze

MKS Ślepsk Suwałki vs KS Gwardia Wrocław


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:15
Numer meczu:99
 
Sędzia pierwszy:Krzysztof Wojtunik
Sędzia drugi:Adam Taroń
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Sportowa OSiR
Adres:ul. Wojska Polskiego 2
Miasto:Suwałki
Liczba miejsc siedzących w hali:650
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2926:241:0
200:2622:251:1
300:2420:251:2
400:2012:251:3
Łącznie01:3980:991:3
 

MKS Ślepsk Suwałki

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Patryk Szwaradzki **33106030,0000000,0018021055,5600,00
3Mateusz Laskowski **03000,0000000,0000000,0000,00
4Wojciech Siek **13010,0000000,00201150,0000,00
5Jakub Macyra *01000,0000000,0010100,0000,00
7Kamil Skrzypkowski 1111715150,252225627,271502640,0000,00
8Jakub Krupiński (L)*00000,0000000,0000000,0000,00
10Ievgen Kapaiew **24000,00811112,50300266,6700,00
11Jan Tomczak **605000,0000000,0000000,0000,00
12Łukasz Rudzewicz 22221312020,00201150,001201975,0041,00
13Jakub Rohnka 44441411130,253037620,0021111152,3820,50
14Cezary Sapiński 555587030,0020100,001221758,3310,25
15Wojciech Winnik 3365020,0020100,001612637,5000,00
16Paweł Filipowicz (L)****00000,001501426,6700000,0000,00
18Kacper Gonciarz 666*09000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     61812190,50816171822,221004115252,0071,75

KS Gwardia Wrocław

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Błażej Szymeczko 66661014120,2510000,00811675,0030,75
2Bartłomiej Dzikowicz (L)****00000,001912315,7900000,0000,00
4Dawid Obrempalski 00000,0000000,0000000,0000,00
5Łukasz Lubaczewski **221015130,251101545,451010880,0010,25
7Maciej Naliwajko 22**411020,00150216,671102436,3600,00
8Łukasz Sternik ***03010,0000000,0000000,0000,00
9Daniel Fijałka 00000,0000000,0000000,0000,00
11Jakub Nowosielski 1111113010,0000000,001001100,0000,00
12Kamil Maruszczyk 55552012140,251612425,0023111773,9120,50
13Arkadiusz Olczyk 00000,0000000,0000000,0000,00
14Michał Superlak 44441814320,7500000,0023131460,8710,25
16Jędrzej Kaźmierczak 3333815000,0000000,001001440,0041,00
17Filip Lebioda (L)*00000,0000000,0010000,0000,00
18Mateusz Śnieżek *01000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     71986151,5062271320,9787485462,07112,75

Newsletter

partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij