Mecze

Buskowianka Kielce vs Stal Nysa


 
3:2
19.01.2019, 17:00
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:20
Numer meczu:137
 
Sędzia pierwszy:Mirosław Beń
Sędzia drugi:Marek Krupski
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HWS MOSiR
Adres:ul. Żytnia 1
Miasto:Kielce
Liczba miejsc siedzących w hali:1500
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2521:250:1
200:2825:231:1
300:2725:212:1
400:2522:252:2
500:1615:113:2
Łącznie02:01108:1053:2
 

Buskowianka Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Marcin Bachmatiuk 00000,0000000,0000000,0000,00
2Marcin Jaskuła (L)****00000,002407520,8300000,0000,00
4Grzegorz Kowalczyk (L)*00000,00923222,2200000,0000,00
5Sławomir Busch 444442121320,602406625,0041351536,5930,60
6Kamil Kosiba 111111113030,00322939,3824121145,8300,00
7Jakub Szymański 00000,0000000,0000000,0000,00
9Michał Godlewski 00000,0000000,0000000,0000,00
10Mateusz Rećko 333332120170,2011000,0037321951,3510,20
13Piotr Adamski 66666318140,2010000,0040000,0020,40
14Karol Duda 00000,0000000,0000000,0000,00
15Maksymilian Starzec 555551012010,0000000,001520853,3320,40
16Adam Woźnica 222221319020,0000000,001311969,2340,80
17Grzegorz Pacholczak ***15110,3300000,0000000,0000,00
Łącznie     801086201,20915251617,5813410106246,27122,40

Stal Nysa

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Zajder *6103000,0000000,0030100,0000,00
2Daniel Ochrymczuk (L)*00000,001001100,0000000,0000,00
3Łukasz Kaczorowski 543020,0000000,00701228,5722,00
8Bartosz Bućko 323231015020,002238313,642435937,5010,20
9Jarosław Mucha **00000,0000000,0000000,0000,00
10Dawid Bułkowski ***13000,0010000,00200150,0000,00
11Moustapha M'Baye 434341522010,0020200,0017201164,7140,80
13Sebastian Matula 21219020,0000000,0010100,0010,33
14Mateusz Nożewski 16168110,3310000,00800450,0010,33
16Łukasz Owczarz *45451513130,2000000,0032121340,6210,20
18Mateusz Czunkiewicz (L)*****00000,0025161040,0000000,0000,00
19Patryk Szczurek 12212100,5000000,001001100,0000,00
20Michał Makowski 656561917230,4036241336,1132421753,1200,00
Łącznie     731055141,00886202730,6812710125845,67102,00

Newsletter

partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij