Mecze

KPS Siedlce vs Exact Systems Norwid Częstochowa


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:18
Numer meczu:126
Liczba widzów:260
 
Sędzia pierwszy:Tomasz Lisiecki
Sędzia drugi:Tomasz Grzegorek
Komisarz:Andrzej Kiszczak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala sportowa Agencji Rozwoju Miasta Siedlce
Adres:ul. Prusa 6
Miasto:Siedlce
Liczba miejsc siedzących w hali:440
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2116:250:1
200:2720:250:2
300:2325:191:2
400:3026:242:2
500:1710:152:3
Łącznie01:5897:1082:3
 

KPS Siedlce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Mateusz Januszewski (L)*****00000,002013525,0000000,0000,00
2Roman Oroń ***00000,0000000,0011000,0000,00
3Krzysztof Antosik 55212113020,0000000,001001100,0000,00
5Dawid Wiczkowski ****05010,0000000,0010000,0000,00
6Damian Dobosz 336561117010,003053310,0017001058,8210,20
7Daniel Grzymała 00000,0000000,0000000,0000,00
8Krzysztof Gibek 663231423360,603964615,3818311161,1100,00
9Patryk Łaba 00000,0000000,0000000,0000,00
10Bartosz Kowalczyk 225451711050,0000000,0037441643,2410,20
13Radosław Sterna 441611414430,8010000,001400964,2910,20
14Jakub Abramowicz *3458010,0000000,00510480,0010,33
19Janusz Gałązka 114*46020,0000000,003003100,0010,25
Łącznie     66977211,409012101415,5697955455,6751,00

Exact Systems Norwid Częstochowa

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Wiktor Rajsner 2545010,0011000,004004100,0000,00
3Łukasz Usowicz 56575020,0000000,00802562,5020,67
4Mariusz Schamlewski 23252820020,0020000,001011880,0000,00
5Arkadiusz Żakieta 343631018140,2011000,002240940,9100,00
6Adrian Kraś 00000,0000000,0000000,0000,00
8Robert Giedrowicz **02000,0000000,0000000,0000,00
10Damian Kogut 454142319521,0023231043,4825011768,0010,20
11Artur Sługocki *01000,0000000,0000000,0000,00
13Bartłomiej Zrajkowski 61636216120,2000000,0010100,0010,20
16Kamil Dembiec (L)*****00000,002325626,0900000,0000,00
17Łukasz Łapszyński 121412122551,002614726,9224301562,5010,20
19Wojciech Druzgała (L)00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     7510812182,40767122330,2694855861,7051,00

Newsletter

partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij