Mecze

UKS Mickiewicz Kluczbork vs STS Olimpia Sulęcin


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:22
Numer meczu:154
Liczba widzów:350
 
Sędzia pierwszy:Benedykt Cieślik
Sędzia drugi:Grzegorz Skowroński
Kwalifikator:Jacek Hojka
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala OSiR
Adres:ul. Mickiewicza 10
Miasto:Kluczbork
Liczba miejsc siedzących w hali:500
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2623:250:1
200:2625:221:1
300:2825:232:1
400:2125:153:1
Łącznie01:4198:853:1
 

UKS Mickiewicz Kluczbork

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Jędrzej Brożyniak *103010,0000000,0000000,0000,00
2Maciej Polański 16161014210,50300266,671410642,8620,50
4Kacper Popik 212411040,0010100,00501240,0020,67
6Dominik Miarka 00000,0000000,0000000,0000,00
7Maciej Kowalonek *538120,50510360,00300133,3310,50
8Konrad Mucha 43478030,0000000,00610583,3320,67
9Adam Parcej 656411000,00701342,861103327,2710,33
10Gracjan Sachnik (L)****00000,0021021466,6700000,0000,00
11Piotr Jedliński *325000,0000000,00300266,6700,00
12Mateusz Frąc 5489311,5000000,001611531,2500,00
14Artur Pasiński 32322419441,003317927,2726121661,5441,00
16Paweł Stysiał (L)****00000,0000000,0000000,0000,00
17Jędrzej Maćkowiak *01010,0000000,0000000,0000,00
19Patryk Napiórkowski *54138020,0000000,0020021365,0000,00
Łącznie     759710192,50702113144,29104495350,96123,00

STS Olimpia Sulęcin

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Wiktor Klęk *313010,0071200,00601116,6700,00
3Maciej Kordysz 565715030,001031440,00902666,6710,33
4Patryk Zarębski 232614010,0025151040,001633637,5000,00
5Konrad Woroniecki 454210110,3300000,0010000,0010,33
6Tomasz Stolc 622010,0071200,00601233,3300,00
8Jakub Lewandowski 616197020,001001100,001121763,6420,50
9Jakub Witek 00000,0000000,0000000,0000,00
10Adrian Hunek 34378010,0000000,00500480,0031,00
12Grzegorz Turek ***563010,0000000,001011550,0010,25
13Maciej Sas (L)****00000,00410375,0000000,0000,00
14Bartosz Dzierżyński (L)****00000,002437833,3300000,0000,00
15Bartosz Konieczny ***447010,0000000,004004100,0000,00
17Mateusz Linda 1211111020,0000000,0017031058,8210,33
18Szymon Bereza ***226120,2500000,001001100,0000,00
Łącznie     57862160,507810172633,33866124653,4992,25

Newsletter

partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij