Mecze

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki vs BBTS Bielsko-Biała


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:18
Numer meczu:121
Liczba widzów:297
 
Sędzia pierwszy:Marek Kaleński
Sędzia drugi:Marcin Walerzak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala ZSP nr 2
Adres:ul. Św. Antoniego 57/61
Miasto:Tomaszów Mazowiecki
Liczba miejsc siedzących w hali:300
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2725:221:0
200:2520:251:1
300:2819:251:2
400:2920:251:3
Łącznie01:4984:971:3
 

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Adrian Mihułka (L)****00000,001704635,2900000,0000,00
3Wiktor Musiał 21222118551,2500000,0034521647,0600,00
5Krzysztof Pigłowski **02000,0000000,0000000,0000,00
6Bartłomiej Neroj 5455310020,0000000,00510240,0010,25
7Michał Błoński 65661611240,503101513,2326131453,8500,00
8Pawel Rusin 32347020,001905315,791716423,5300,00
9Adam Sobolewski *12000,0000000,001001100,0000,00
10Kamil Gutkowski **357110,331030220,001230433,3300,00
13Przemysław Toma 4344913100,2520200,001121763,6410,25
15Bartłomiej Janus 16*1414100,2520100,00400375,0000,00
16Adam Miniak 101010,0000000,0000000,0000,00
17Michał Lechowski 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     638510152,50813271214,8111013125146,3620,50

BBTS Bielsko-Biała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Jarosław Macionczyk 1616315010,0000000,0011000,0030,75
3Wiktor Nowak *01010,0000000,0000000,0000,00
5Mikołaj Sawicki **01000,0000000,0010100,0000,00
7Sebastian Adamczyk **2612120,3300000,00700457,1410,33
8Łukasz Koziura (L)****00000,001744317,6500000,0000,00
10Bartosz Buniak 32344010,0011000,00200150,0031,00
11Kajetan Marek (L)****00000,0000000,0000000,0000,00
12Mikołaj Skotarek 00000,0000000,0000000,0000,00
13Tomasz Piotrowski 5454815020,001622318,751101763,6410,25
14Fedor Sukhatskiy 21211617040,0035312617,1422001568,1810,25
16Bartosz Cedzyński 65651016020,0000000,001000880,0020,50
17Bartłomiej Oniszk 00000,0000000,0000000,0000,00
20Oleg Krikun 43432014220,5000000,0032201753,1210,25
22Mateusz Łysikowski *01000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     67963150,756910181217,3986325260,47123,00

Newsletter

partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij