Mecze

Tauron AZS Częstochowa vs BBTS Bielsko-Biała


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:17
Numer meczu:119
Liczba widzów:250
 
Sędzia pierwszy:Luiza Szymańczak
Sędzia drugi:Robert Komornicki
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Sportowa Częstochowa
Adres:ul. Żużlowa 4
Miasto:Częstochowa
Liczba miejsc siedzących w hali:6800
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2125:151:0
200:2525:202:0
300:3825:163:0
Łącznie01:2475:513:0
 

Tauron AZS Częstochowa

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Aleksander Nedeljković 555810000,0000000,006006100,0020,67
5Patryk Walczak 00000,0000000,0000000,0000,00
6Dawid Murek 111514060,001203541,671102436,3610,33
8Krzysztof Bieńkowski 666211110,3300000,0000000,0010,33
9Sławomir Stolc 4441610120,331002550,0024011562,5000,00
11Hubert Mańko 00000,0000000,0000000,0000,00
13Piotr Macheta (L)00000,0000000,0000000,0000,00
14Mateusz Piotrowski 3331111040,0000000,0019221052,6310,33
15Krzysztof Rykała 00000,0000000,0000000,0000,00
17Rafał Prokopczuk ***27210,6700000,0000000,0000,00
18Maciej Borris 22258000,0000000,00401250,0031,00
19Bruno Romanutti **12000,0000000,001001100,0000,00
21Jakub Bik (L)***00000,002519520,0000000,0000,00
Łącznie     50734141,33471141531,9165263858,4682,67

BBTS Bielsko-Biała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Jarosław Macionczyk 16*06010,0000000,0040100,0000,00
3Wiktor Nowak 115010,0010100,0000000,0011,00
5Mikołaj Sawicki *01010,0000000,0000000,0000,00
7Sebastian Adamczyk 5326010,0010100,00530240,0000,00
8Łukasz Koziura (L)***00000,001926315,7900000,0000,00
10Bartosz Buniak 311010,0000000,00200150,0000,00
11Kajetan Marek (L)***00000,0000000,0000000,0000,00
13Tomasz Piotrowski 54568010,001915631,581713635,2900,00
14Fedor Sukhatskiy 2121110010,001715317,6525511040,0010,33
16Bartosz Cedzyński 6*645010,0010100,00610233,3320,67
17Bartłomiej Oniszk *224110,5010000,00310133,3300,00
20Oleg Krikun 434910000,0000000,002523728,0020,67
Łącznie     3656190,33594191220,34871382933,3362,00

Newsletter

partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij